Pavol Bodnár Ján Chovanec Lucia Bobakova Roland Brezo
Dňa 11.11.2014 naša pekná a šikovná žiačka 4BP triedy Lucia BOBÁKOVÁ reprezentovala našu školu v Spišskej Novej Vsi na súťaži CNC sústruženia. Pripravovali ju Mgr. Macák, Ing. Orgonáš a Ing. Hus. Postúpila na celoslovenské kolo do Nitry. Srdečne jej gratulujeme.
14. novembra 2012 v bratislavskom hoteli Bôrik minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky Dušan Čaplovič ocenil žiakov a študentov za úspechy v medzinárodných predmetových olympiádach a športových súťažiach. Pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva si prevzalo z rúk ministra Pamätné listy sv. Gorazda 72 žiakov z celého Slovenska. Medzi ocenenými je aj náš študent Roland Brezo za úspešnú reprezentáciu a získanie 1. miesta v celoštátnom kole súťaže Zenit v strojárstve. Srdečne blahoželáme!
Máme 2 víťazov v celoštátnej súťaži ZENIT - v strojárstve v kategórii B1 a B2 Pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu a Štátneho inštitútu pre odborné vzdelávanie sa v dňoch 7. – 9. februára 2013 na Strednej odbornej škole V. P. Tótha v Senici konala celoslovenská súťaž ZENIT v strojárstve a elektrotechnike. Súťaže sa zúčastnili víťazi krajských kôl, kde sme mali zastúpenie v strojárstve kategórie B1 a B2 a v oboch máme víťazov. Ján Chovanec žiak III.DPA v kategórii B1 a Pavol Bodnár v kategórii B2 zvíťazili. Víťazstvo týchto žiakov je o to cennejšie, že obhájili prvenstvo našich žiakov, súťažiacich v minulom ročníku v oboch kategóriach ZENIT, ktoré sa konalo na našej škole. Srdečne blahoželáme!