Otvorenie centra odborného vzdelávania pre hutníctvo a strojárenskú výrobu
 Dňa 9. októbra sa v našej škole udiala skutočne veľká vec.Po zodpovedných prípravách a zabezpečení všetkého potrebného, za prítomnosti vážených hostí i zamestnancov a žiakov školy, bolou nás v zimnej záhrade, otvorené Centrum odborného vzdelávania pre hutníctvo a strojársku výrobu. Pred slávnostným prestrihnutím pásky sa prítomným prihovorili Ing. Jozef Šablatúra, riaditeľ školy, Ing. Milan Polča, generálny manažér pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov z U.S. Steelu,Ing. Štefan Pitorák, viceprezident pre ľudské zdroje – taktiež z U.S.Steelu, Rudolf Reštei, starosta MČ Košice – Šaca a účastníkov pozdravil aj Mgr. František Repka, riaditeľ partnerskej strednej školy z Ostravy – Kunčice, z Českej republiky.